Chat z ekspertem

Kamila Górska
Ekspert Kredytowy


Krzysztof Kiljański
Ekspert Kredytowy


Jestem EKSPERTEM - czyli kilka słów o ekspertyzie i podejściu do Klientów

EKSPERT to człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie.

Dziś mogę powiedzieć to z pełną odpowiedzialnością - bez przechwalania się, bez wygórowanej opinii o samej sobie - JESTEM EKSPERTEM w swojej dziedzinie i specjalizacji.

Blisko 15 lat pracy zawodowej, studia tematyczne, podyplomowe, szkolenia, konferencje, spotkania branżowe - to ważne, ale...

Ważniejsze jest jednak to, że dotychczas w swojej pracy nie bałam się nigdy iść do przodu - nawet kiedy wymagało to podjęcia ryzyka. I wiele razy okazywało się, że doświadczenie i wiedza nie przychodzi łatwo - chciało by się rzec: Per aspera ad astra - Przez ciernie do gwiazd. Sporo byłoby w tym prawdy.

Według pewnej definicji EKSPERT to człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie. Nie wiem czy popełniłam wszystkie możliwe błędy - ale na pewno sporo. A prawdziwą sztuką to uczyć się na błędach i wyciągać z nich właściwe wnioski.

Dziś w swojej pracy nie koncentruje się na procedurach, produktach finansowych czy rozwiązaniach. Robię to codziennie i opanowałam potrzebną wiedzę a dzięki współpracy z Najskuteczniejszymi Partnerami (Przedstawicielami Banków i Instytucji Finansowych, Prawnikami, Doradcami, Analitykami, Przedstawicielami deweloperów i Specjalistów ds. mieszkaniowych) jestem pewna że jakość świadoczonych usług jest na najwyższym możliwym poziomie.

Dziś w codziennych zmaganiach koncentruję się na LUDZIACH. Na moich klientach, którzy bardzo często stoją przed życiową decyzją o tym by zakupić wymarzone mieszkanie czy wybudować piękny dom. Na ich potrzebach, na możliwościach. Przyjmuję długofalową wizję - tym bardziej w zakresie kredytów hipotecznych - gdzie bardzo często wiążemy się z instytucją finansującą naszą inwestycję na kilkanaście czy nawet kilkadziesiat lat. Decyzję należy podjąć świadomie - w zgodzie z aktualną sytuacją finansową, celami, planami i możliwościami.

To właśnie Człowiek jest najważniejszym elementem całej tej układanki.

Jestem Ekspertem Kredytowym - zaufały mi już setki osób i rodzin. Poznajmy się - zapraszam na spotkanie przy dobrej kawie podczas którego poznamy swoje oczekiwania, przeanalizujemy możliwości i wybierzemy optymalne produkty i rozwiązania, które pozwolą zrealizować Państwa marzenia.#PoznajmySię #JestemEkspertem #KamilaGórska #EkspertKredytowy